Elle Zen- zimowa edycja

Każda z nasz potrzebuje czasami chwili dla siebie, odrobiny pielęgnacji, relaksu i przede wszystkim regeneracji sił. Forum ELLE Zen zostało właśnie tak zorganizowane, by zapomnieć o codziennych obowiązkach i skupić się na sobie. Inspiruje i zachęca do kontynuacji zdrowego stylu życia w domu.

Tydzień temu miałyśmy okazje być naprawdę rozpieszczane podczas zimowej edycji tego paryskiego wydarzenia, która odbyła się w całości w klimacie cocooning. Dziś, zapraszamy na wspomnienia ukryte na naszych fotografiach.

zimow edycja elle zen

Spotkanie zostało wyznaczone w pobliżu Pól Elizejskich, w magicznym miejscu, jakim jest salon France-Amériques. Zapisy na poszczególne zajęcia odbywały się na zewnątrz i pomimo niskiej temperatury nie było widać końca kolejki. Na całe szczęście Pukka zadbała o to, by rozgrzać nas herbata i naparami.

elle zen zimowa edycjaW programie między innymi takie warsztaty interaktywne jak: przygotowanie termoforu suchego czy robienie na drutach z WE ARE KNITTERS, marzyłam by do tego wrócić (polecamy śledzić konto @claire.marechal_paris).

elle zen zimowa edycjaNie mogłam sobie odmówić przetestowania jogi QEE. Ten seans pomógł mi całkowicie wyłączyć się po ciężkim tygodniu pracy. Ale prawdziwą wisienką na torcie był masaż wykonany przez ekipę WELEDA. Odpłynęłam…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *