W ubiegłym miesiącu pokochałam markę Hola Bonita!

Photo credit @Hola Bonita!

Jeśli regularnie śledzicie naszego bloga zapewne doskonale wiecie, że na co dzień stawiamy na marki, których produkty są nie tylko naturalne, ale także tworzone z pasją i dobrą energią. Zresztą przyznajcie, już sama nazwa  – Hola Bonita! kojarzy się pozytywnie.

A stoi za nią przesympatyczne polsko-francuski duet, Pola i Audrey. Dziewczyny poznały się kilka lat temu w Polsce – Audrey przyjechała na studia do Poznania, a Pola już wówczas pracowała jako ilustratorka. Połączyły je wspólni znajomi oraz te same zainteresowania, jak dizajn i ekologia.

Młode oraz piekielnie zdolne postanowiły podbić rynek oferując ręcznie robione oraz wykonane w zgodzie z naturą i ideologią zero waste świeczki. To co wyróżnia ich wyroby, to przede wszystkim pierwszorzędna jakość, naturalne, nieprzetworzone składniki, w dużej części pochodzenia organicznego oraz opakowania, które łatwo poddać recyklingowi. W ich produkcji nie ma miejsca na maszyny, każdy jeden egzemplarz jest wykonywany ręcznie z największą dbałością o szczegóły. Dziewczyny wciąż poszukują innowacyjnych, jak najbardziej przyjaznych środowisku rozwiązań. Aktualnie pracują nad etykietami oraz opakowaniami tworzonymi ze zrecyklingowanego papieru wykonanego z kukurydzy, skórek pomarańczy oraz winogron!

Sam koncept marki, różni się zupełnie od tego co oferuje dzisiaj konkurencja. Hola Bonita! odwraca się od wszędobylskiego obecnie minimalizmu i stawia na energię, świeżość, żywe kolory i pozytywny nastrój przenosząc nas myślami w ciepłe zakątki Hiszpanii. Każda świeczka niesie za sobą inną historię wraz z jej unikalnym, pozwalającym się rozmarzyć zapachem oraz przyciągającą oko etykietą, która wyszła oczywiście spod ręki Poli.

Sięgając po świeczki Hola Bonita! macie pewność, że są one:

  • naturalne, wyprodukowane w 100% z czystego wosku sojowego otrzymanego z soi niemodyfikowanej genetycznie. Zaś wykonane z bawełny knoty nie zawierają ołowiu i dodatkowo nie kopcą podczas spalania.
  • bezpieczne dla zdrowia, do produkcji unikalnych zapachów wykorzystano olejki eteryczne oraz wyłącznie naturalne perfumy
  • ekologiczne – szklane opakowania łatwo poddają się recyklingowi
  • wegańskie
  • wykonane z pasją – świeczki produkowane są ręcznie w limitowanych nakładach zarówno w Polsce jak i we Francji

Jeśli podobnie jak nam, marka Hola Bonita! przypadła i Wam do gustu i tylko czekacie na jesienne, deszczowe wieczory, aby móc rozkoszować się relaksującym zapachem i płomieniem świeczki, koniecznie odwiedźcie sklep internetowy Poli i Audrey, dziewczyny sprzedają swoje produkty na Etsy oraz Pakamerze.

I nie musicie się obawiać, wysyłka oczywiście odbywa się w duchu zero waste – świeczki pakowane są w papier poddany recyklingowi, a do wypełnienia używane są kompostowalne chrupki kukurydziane.

My, ze swojej strony mocno kibicujemy dziewczynom i trzymamy kciuki za dalszy rozwój marki i oczywiście nie możemy się doczekać poszerzenia gamy także o inne produkty!

Photo credit @Hola Bonita!

Photo credit @Hola Bonita!

4 thoughts on “W ubiegłym miesiącu pokochałam markę Hola Bonita!

  1. Uwielbiam świeczki jesienią, a te mają piękny design 🙂

  2. Zwykle używam wosków do kominka, ale ta firma bardzo mnie zaciekawiła! Z chęcią odkryję ich produkty!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *