Konkurs – zgarnij wegańskie prezerwatywy

Nasz ostatni artykuł o wegańskich, bezglutenowych i ekologicznych (bo kompostowalnych) prezerwatywach wzbudził spore zainteresowanie na blogu (patrz tutaj). I bardzo nas to cieszy, oznacza bowiem, że nasza świadomość rośnie.  W związku z tym, mamy dla Was dobrą wiadomośc. Ogłaszamy KONKURS, w którym do wygrania są prezerwatywy ufundowane przez firmę Fair Squared.

Konkurs rusza dziś (tj. 12 lipca 2018) i potrwa tydzień czyli do czwartku 19 lipca godz. 23h59. Zasady są proste: wystarczy, że odpowiesz w komentarzu pod tym artykułem na następujące pytanie: Dlaczego, Twoim zdaniem, warto sięgnąć po prezerwatywy marki Fair Squared ? Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy po jednym z następujących zestawów :

 • 2 pudełka prezerwatyw marki Fair Squared (po 10 sztuk) oraz LUBE & MASSAGE GEL GREEN TEA (żel) marki Fair Squared
 • 3 pudełka prezerwatyw marki Fair Squared (po 10 sztuk)

Z niecierpliwością czekamy na Wasze odpowiedzi, a tymczasem nie zapomnijcie zapoznać się z regulaminem konkursu, który znajdziecie poniżej.

weganska prezerwatywa

weganskie prezerwatywy

Wszystkie zdjęcia do sesji prezerwatyw Fair Squared wykonała nasza niezastąpiona Hela Staniszewska. Dziękujemy!

Regulamin konkursu

 1. Architectofreetime.com (dalej nazwanyOrganizatorem), organizuje konkurs od 12 lipca 2018 do 19 lipca 2018 23h59 (UTC +2) za pośrednictwem strony internetowej architectofreetime.com udostępniony również na Facebook et Instagram.
 2. Nagrody są dwie: zestaw 2 pudełek prezerwatyw marki Fair Squared (po 10 sztuk) oraz LUBE & MASSAGE GEL GREEN TEA (żel) marki Fair Squared; zestaw 3 pudełek prezerwatyw marki Fair Squared (po 10 sztuk).
 3. Dwóch zwycięzców zostanie wyłonionych przez jury w składzie dwóch blogerek prowadzących blog www.architectoffreetime.com.
 4. Nagrody zostanie wysłana pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania adresu wskazanego przez każdego ze zwycięzców lub jeśli to możliwe, wręczona bezpośrednio.  
 5. Wysyłka jest możliwa do Francji, Polski i Anglii.
 6. Zwycięzcy zobowiązują się wskazać adresy pocztowe do wysyłki nagród, na adres mailowy: contact@architectoffreetime.com, w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyniku konkursu. Po upływie tego terminu nagroda przepada.
 7. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć w komentarzu pod artykułem konkursowym na zadane pytanie.
 8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w komentarzu pod artykułem konkursowym oraz na Facebooku 20 lipca 2018.
 9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu.
 10. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
 11. Wszelkie informacje na temat przetwarzania i przechowywania przez nas danych osobowych znajdują się w polityce prywatności zamieszczonej na blogu.

 

11 thoughts on “Konkurs – zgarnij wegańskie prezerwatywy

 1. Pitolenie 😀 Seks w zabezpieczeniu to wcale nie mityczne oblizywania lizaka przez cukierek, a raczej wymówka dla leniwych albo tych, którzy naczytali się takich opinii w internecie, a nawet nie spróbowali. Już nawet nie będę zaczynać tematu chorób wenerycznych, czy faktu, że stosunek przerywany to nie antykoncepcja, a niestety nie każdy kto pisze o stosunku “w zgodzie z naturą” ogarnia sobie metodę termo-owulacyjną, żeby móc korzystać z tematu bez konsekwencji w postaci nieplanowanej ciąży.
  No ale abstrahując od poprzednich wypowiedzi…
  _______________
  Dlaczego Fair Squared?
  Po pierwsze: wegańskość & higiena
  Jeśli seks ma odbywać się w zgodzie z naturą, to nie wyobrażam sobie eksploatacji zwierząt w tym temacie. Jak dobrze, że mamy teraz dostęp do takich środków i nie musimy używać jelit zwierzęcych, rybich pęcherzy, czy jak Rzymianki, globulek z odchodów krokodyla, żeby cieszyć się bliskością w świadomy sposób 😉

  Po drugie: Fair Squared = FairTrade!
  Z miłości do zwierząt i miłości o ludzi. Warto jest wspierać uczciwy przemysł, a produkty Fair Squared produkowane są właśnie z tą myślą. Myślę, że to świetne rozwiązanie dla ludzi o otwartych umysłach i otwartych sercach. Im więcej wiemy o nieuczciwym handlu, który jest współczesną formą niewolnictwa, tym mniej powinniśmy chcieć go wspierać. W końcu chodzi o miłość.

  Po trzecie: to produkty spełniające stanadardy: vegan, FairTrade, halal, certyfikat Fair Label e.V. (FLO), NATRUE, czyli z utomatu non GMO, PeTA…
  …czyli to produkt dla każdego. Więc nie szukać wymówek, tylko wypróbowywać! 🙂

 2. Dlaczego warto?
  Temat natury zawsze był mi bliski, od dawna zajmujemy się produkowaniem, uprawianiem ekologicznej żywności, teraz dodatkowo zaczęłam robić własne naturalne kosmetyki. W związku z tym zaczęłam również zwracać uwagę na to czego używamy w miejscach intymnych. Podpaski i tampony udało mi się zastąpić kubeczkiem, co również pozwoliło ograniczyć produkowanie zbyt wielu śmieci. Zastanawiałam się czym można zastąpić prezerwatywy, tak żeby było bezpiecznie oraz jak najbardziej naturalnie. Te produkty mają naprawdę wiele plusów i taki konkurs jest okazją do wypróbowania i być może zastąpienia nimi na stałe prezerwatywy popularnych marek, których sam chemiczny zapach odstrasza od używania.

 3. Dlaczego Fair Squared?
  Po pierwsze – mówię wprost – uwielbiam nowości i po przeczytaniu pierwszego artykułu przepadłam na stronie chcąc wykupić połowę asotymentu z czystej ciekawości. Ponadto ciagle szukam zabezpieczenia idealnego – zarówno pod względem wytrzymałosći, zapachu, wielkości, jak i odczuć czy możliwości wystąpienia dyskomfortu.
  Po drugie – coraz częściej stawiam na naturę. Zaczęło się od kosmetyków pielęgnacyjnych, potem coraz więcej kolorowych, następnie przeszło na jedzenie,ale mimo to nie jestem wege, po prostu wybieram to co bliżej natury, tego co prawdziwe. Czemu by nie dać szansy prezerwatywom pozbawionym kazeiny? Bliżej natury, czyli możliwość kompostowania – jeszcze zanim pojawiła się moda i oficjalne rozporządzenie o segregacji odpadów, w mojej rodzinie się to praktykowało, włącznie z oddzielna częścią kompostową. Teraz kiedy mieszkam daleko od domu rodzinnego, segregację mam ciągle we krwi, a możliwość wytworzenia mniejszej ilości śmieci zmieszanych cieszy ogromnie – w końcu ktoś wpadł na ten genialny pomysł, aby ograniczyć zaśmiecanie naszego otoczenia lateksem, który i tak znajdziemy nie raz na srodku ulicy czy wewnątrz lasu.
  Po trzecie – okres wakacyjny zdecydowanie sprzyja miłosnym podbojom i gorącym igraszkom. Jako kobieta, nie ważne czy mając stałego partnera czy też nie, nigdy nie zgadzam się na brak zabezpieczenia, w końcu to nasze zdrowie jest najważniejsze. Zarówno możliwość zarażenia się chorobami wenerycznymi, jak i obawy przed niechcianą ciążą w młodym wieku. Dlatego zawsze staram się mieć przy sobie chociaż jedną gumkę, w końcu kto wie jak skończy się ten letni, upalny wieczór 🙂
  Te produkty mają masę plusów, cenowo nie wychodzą strasznie, a moim zdaniem są totalną rewolucja – nie spodziewałam się, że w dziedzinie zabezpieczenia dla mężczyzn wymyślą coś nowego!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *