Akrobatyczna msza z Cyrkiem Alfonse

Msza…? Zdecydowanie bardziej pachnie tu cyrkiem. To niewątpliwie widowisko pokazujące sztukę ludzkich możliwości. Mowa o inscenizacji w wykonaniu Cyrku Alfonse, który powrócił do Francji  ze swoim nowym spektaklem pt.: Tabarnak. Cel jaki postawili sobie ci akrobatyczni spece to pokazanie czegoś zupełnie nowego. Łączy ich bowiem nowatorska wizja cyrku. Ten współczesny spektakl skupiający  w sobie technikę, kreatywność, estetyczność i dużo humoru zabiera widza zarówno do raju jak i do piekła. Celebracja mszy akrobatycznej, połączona z happeningiem muzycznym oraz najbardziej wyszukanymi ewolucjami, kończy się tutaj wielką fetą. Mocnych wrażeń nie zabraknie!

Cyrk Alfonse pochodzi z Quebecu. Złożony jest z członków jednej rodziny i ich przyjaciół. Artyści podczas swoich pokazów kładą ogromny nacisk na muzykę, która ich prowadzi i inspiruje. 

Tabarnak ujrzał światło dziennie w 2017 r. Został on wtedy przedstawiony w małym kościółku w Saint-Alphonse-Rodrigue. Czas zatem aby ten niesamowity wachlarz talentów mogła odkryć francuska publiczność.

Jeśli lubisz konkretny zastrzyk adrenaliny to zapraszamy do Teatru Bobino w Paryżu, od 16 maja do 9 czerwca 2018 r., gdzie będziesz miał okazję podziwiać ten unikatowy show na żywo.

Adres:

20 Rue De La Gaité, Paryż 75014

Rezerwacja tutaj.

Daty: od 16 maja do 9 czerwca 2018r.

cirque alfonse

Crédit @Guillaume Morin

tabarnak

Crédit @Audric Gagnon

Tabarnak

20 thoughts on “Akrobatyczna msza z Cyrkiem Alfonse

  1. Ostatni raz byłam w cyrku kiedy byłam dzieckiem. Opisany spektakl nie ma chyba nic wspólnego z tym co ja pamiętam. Ta nowatorska wizja cyrku bardziej mi odpowiada.

  2. Faktycznie, takie to “inne”. I ten francuski, ach…! Dobrze, że nie znam tego języka, bo każde, nawet najzwyklejsze słowo może być dla mnie piękne 🙂

  3. Wreszcie coś innego, coś co porywa i zapiera dech w piersiach, zwyczajne, przewidywalne cyrki się nam przejadły.

  4. Faktycznie to niezwykłe i nieprzewidywalne show. Normalnego cyrku nie lubię, ale takie przedstawienie chętnie bym obejrzała 🙂

  5. Nie lubię cyrków (zwłaszcza ze zwierzętami), ale na ten bym poszła. Akrobaci ruszają się świetnie 🙂

  6. Hej, jak by się pojawili w Niemczech to chętnie się wybiorę, obejrzałam trailer i zapowiada się ciekawy performance połączony z cyrkowymi akrobacjami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *