Podsumowanie roku 2017

Tym razem zamiast na podsumowanie miesiąca, wyjątkowo zapraszamy na podsumowanie roku. Był on niezwykle pracowity dla nas, gdyż napisałyśmy aż 239 artykułów. Nasz serwer szczególnie oszalał pod wpływem jednego z nich, a mianowicie  Ubrania z drugiej ręki, czyli nasze paryskie adresy. Zaraz za nim prym wiódł wpis o Kasi Klon, polskiej artystce, której prace ciągle można oglądać w paryskim squocie 59 Rivoli. A na trzecim miejscu uplasowały się białe koszule od polskiej marki Lucky Shirt.

59 Rivoli

architectoffreetime

Sporo działo się również na naszych profilach społecznościowych. Na Instagramie, aż dwie niespodzianki: rekordowa dla nas liczba polubień pod zdjęciem do aplikacji Too Good To Go (530) oraz fakt, iż obserwuje nas 58% mężczyzn podczas gdy blog dedykowany jest głównie kobietom. Na Facebooku małymi krokami dochodzimy do 2500 polubień fanpagu.

W ubiegłym roku wzięłyśmy udział w wielu imprezach związanych z ekologia i podobnymi tematami. W tym roku mamy nadzieje zrelacjonować Wam jeszcze więcej takich wydarzeń i zachęcić do udziału w nich.

vegan

To był zdecydowanie udany rok nie tylko dzięki naszej pracy, ale również dzięki Waszej aktywności. Dlatego serdecznie dziekujemy za każde polubienie naszych wpisów, za dzielenie się nimi z innymi oraz za każdy zostawiony komentarz.

Planów i pomysłów związanych z blogiem na 2018 rok mamy mnóstwo. Zapraszamy Was do regularnych odwiedzin na blogu oraz naszych profilach społecznościowych i życzymy Wam spełnienia w realizacji również Waszych pasji.

architectoffreetime.com

5 thoughts on “Podsumowanie roku 2017

  1. 2017 pełen sukcesów!
    Mam nadzieję i szczerze Wam życzę, by 2018 był jeszcze lepszy i obfitował w zdarzenia, którymi będziecie się chwalić w kolejnym podsumowaniu 🙂

  2. I życzę Wam, żeby kolejny był jeszcze lepszy. Pięknie się czyta i ogląda spełnione kobiety 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *