Rok pełen wyzwań

ONE WEEK CHALLENGE

Święta już za Nami, a tymczasem rozpoczełyśmy odliczanie do Nowego Roku. Okres ten sprzyja nie tylko podsumowaniom ubiegłych miesięcy, ale także wyznaczaniu nowych celów. Niektórzy przygotowują całe listy postanowień noworocznych, które z upływem czasu kurczą się, albo nawet kompletnie się o nich zapomina.

Dlatego też w 2018 roku postanowiłyśmy je zamienić w wyzwania, trochę  urozmaicić, no i przede wszystkim poważnie podejść do sprawy. Brzmi ciekawie? Zapraszamy do lektury, a kto wie, może nawet stawieniu im czoła wraz z nami?!

Ale jak?!

Zasady są bardzo proste – w każdym z dwunastu miesięcy przez jeden cały tydzień będziemy podejmować dokładnie jedno wyzwanie. Oczywiście, aby nie było nudno, będą one się od siebie różnić i z pewnością bedzie co śledzić, pozostaną jednak w kręgu naszych zainteresowań, czyli ekologii, zero waste, zdrowego odżywiania itp…

Każde z nich będzie dokładnie opisane na blogu, tak abyście mogły dołączyć do wspólnej zabawy i sprawdzania własnej wytrwałości! Mamy nadzieję, że wśród listy wyzwań, każda z Was odkryje coś ciekawego. Startujemy już 1 stycznia!

Przebieg

O tym jak radzimy sobie z wyzwaniem z pewnością będziemy informować Was na naszych profilach społecznościowych – Facebooku oraz Instagramie. Jeśli macie ochotę dołączyć do wyzwania, zostawcie nam komentarz lub oznaczcie wasz wpis hashtagiem #oneweekchallenge, chętnie poobserwujemy Wasze poczynania!

Chcemy aby każdy z tych dwunastu tygodni był okazją do zrobienia czegoś dobrego, przełamania własnych słabości, ale także odkrycia nowych blogów i poznania nowych osób!

My już nie możemy się doczekać!

Nie zwlekaj i dołącz do Nas!

PLANNER

défis

5 thoughts on “Rok pełen wyzwań

  1. Świetny pomysł. Sama też organizuję wyzwanie, ale dłuższe 30-dniowe, 30 dni z językiem angielskim. Mam nadzieję, że dzięki temu uda się zaszczepić w wielu osobach nowy nawyk regularnej nauki. 🙂 Wszystkiego dobrego w nowym roku.

  2. Super, też mi się marzy taki projekt 🙂 Będę zaglądać, aby zobaczyć jak Wam idzie 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *