Wspomnienie listopada

Z pięknych słonecznych dni przeszliśmy do jesiennej słoty i niedostatku światła. U wielu ludzi w tym okresie pojawia się obniżenie nastroju… Ale my się tak łatwo nie poddajemy!

Przede wszystkim hartujemy ciało i dużo się ruszamy. Wy również nie rezygnujcie ze sportu ani ze spacerów tylko ze względu na brzydką pogodę. Spotykajcie się ze znajomymi i nie spędzajcie wszystkich weekendów pod kocem (mimo, że czasami jest to jak najbardziej wskazane). A jeśli już dopadnie Was przeziębienie to skorzystajcie z naszych naturalnych porad.

My w ubieglym miesiacu wybrałyśmy się wspólnie na Festiwal Kinopolska w Paryżu aby pośmiać się z kultowej komedii polskiej : « Seksmisja ». Magda tradycyjnie wykorzystała też wolne dni na początku miesiąca i ruszyła na podbój Włoch, gdzie doładowała baterie dzięki pięknej słonecznej pogodzie.

W listopadzie odkryłyśmy też kolejne kosmetyczne marki z naturalnymi produktami, które przetestowałyśmy i prezentujemy na blogu.

A tymczasem nasze myśli krążą już wokół świąt, bo dla nas to wyjątkowa okazja by wrócić choć na chwilę do Polski i spotkać się z najbliższymi.

Z wielką radością zatem witamy grudzień.

podsumowanie listopada

1.Magda korzysta w parku z ostatnich promieni słońca. 2.Kolory jesieni 3.To już ostatni taki piękny zachód słońca przed zimą 4.Korzystamy z dobrodziejstw natury, tym razem zachwycił nas Aloes.

zdrowie

1.Jesienna wycieczka do Mediolanu 2.Wesoły wieczór na projekcji polskiej komedii: “Seksmisja” 3.Alicja w akcji czyli ćwiczymy i nie leniuchujemy 4.Sezonowe jedzenie czyli tym razem na talerzu słodki ziemniak
podsumowanie listopada1.Projekcja filmu o młodych ludziach, którzy już walczą swoją kreatywnością w imię planety 2. Niespodzianka czyli paczka z aromatycznymi herbatami od firmy TeaTap 3.Pięknie pachnące naturalne mydła 4.Kolejne odkrycie naturalnych kosmetyków

One thought on “Wspomnienie listopada

  1. Mediolan zawsze dobrym pomysłem, fajnie że loty są tanie więc to zawsze dobra alternatywa na weekend

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *