Wspomnienie października

Październik nieźle nas rozpieszczał słonecznym babim latem. Pora chyba jednak sięgnąć po grubsze swetry. Zanim wskoczycie pod ciepłe koce z kubkiem gorącą herbatą i zapalicie dla nastroju pięknie pachnącą (koniecznie) sojową świeczkę, powspominajmy co też ciekawego działo się u nas w ostatnim miesiącu.

Przede wszystkim skupiłyśmy się na odżywianiu. W ubiegłym miesiącu postawiłyśmy na warzywa i owoce sezonowe, ograniczając przy tym słodycze.

Nasze artykuły były bogatsze o porady kosmetyczne. Staramy się wybierać i prezentować Wam marki i produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, które są nie tylko naturalne, ale też nie testowane na zwierzętach. A najlepiej jeśli produkujemy je sami w domowym zaciszu.

W październiku odbyło się sporo ciekawych wydarzeń ‘dla duszy’. Zainteresowałyśmy się… innymi wymiarami tego wszechświata. Kto dobrze nas śledził ten wie, że było nie lada kosmicznie. Wybrałyśmy się na przedpremierę filmu  L’homme qui voulait plonger sur Mars… i zaczytałyśmy się w powieściach science fiction.

A poza tym, już tradycyjnie zresztą, było bardzo ekologicznie. Odwiedziłyśmy paryskie targi bio, przygotowałyśmy też poradnik, dla tych którzy chcą żyć w zgodzie z naturą i środowiskiem, ale są…leniwi. Skorzystałyśmy z zaproszenia do niezwykle ciekawego miejsca na mapie Paryża – Les Grands Voisins ( o tym koncepcie musimy koniecznie Wam napisać). Wybrałyśmy się też wspólnie na jogę.

W październiku sporo się działo co zobaczycie na zdjęciach poniżej. I bez obaw, jak na razie nie łapiemy jesiennej chandry. Wręcz przeciwnie, mamy jeszcze spory zapas pozytywnej energii czego i Wam życzymy.

l'octobre

1.  Odkrycie miesiąca – sojowe świeczki marki 312! 2. Słoneczna kąpiel 3. Relaks w doborowym towarzystwie 4. Polecamy wszystkim – dokument o minimalizmie

l'octobre

5. Ekologiczne zakupy 6. Dzienna porcja witamin 7. Grzeszne przyjemności 8. Rozciągamy się na jodze

L'Octobre

9. Saksofonowy spektakl « Les Désaxés » 10.  Ach ten Paryż! 11. Jesień na całego 12. Filmowa podróż na Marsa

L'octobre

13. Deszczowo czy nie, wychodzimy! 14. Praca wre..w Grand Voisins 15. “Kocham swoje serce, dbam o nie”, a Wy? 16. Joga, tym razem nie tak kameralnie…

3 thoughts on “Wspomnienie października

  1. Teraz można z kubkiem herbaty i ciepłym kocem wspominać październikowe słoneczne dni 😉 lubię taki wpisy ♡

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *