Wspomnienie sierpnia

To był piękny miesiąc! Urlopów i wakacji nie było końca, do tego stopnia, że Alicja jeszcze wypoczywa w naszej pięknej Polsce! W ubiegłym miesiącu ostro bowiem walczyła z przeprowadzką, stąd na wakacje wyruszyła ciut później.

Ja odwiedziłam w tym roku Bordeaux i Barcelonę (o czym mogliście poczytać na Facebooku), a po drodze wstąpiłam do malowniczej Oksytanii, która zachwyciła mnie tak bardzo, że o pewnym miejscu napisałyśmy dla Was na blogu.

W sierpniu jednak naszym największym odkryciem był niedawno otwarty w Paryżu, Dom Zero Odpadów, do którego na pewno będziemy często zaglądać.

Wakacje to również idealny moment, żeby nadrobić zaległości książkowe. W ubiegłym miesiącu na naszym blogu pojawiły się wyjątkowo aż dwie propozycje, które gorąco Wam polecamy.

Być może zauważyliście również, że pomimo wakacji ciężko pracowałyśmy i pracujemy nadal nad wizualizacją naszego bloga. Motywacji mamy sporo, natomiast czasami brakuje nam wiedzy technicznej. Stąd wielkie podziękowania dla naszego czarodzieja, który nas sekunduje i wspiera ogromną wiedzą.

Z nową energią, z ulepszoną (już prawie gotową) szatą graficzną ochoczo wchodzimy w nowy miesiąc.

Mamy nadzieję, że i Wam również nie brakuje energii na nowe projekty, plany oraz postanowienia dotyczące przede wszystkim zdrowia.

wspomnienia

  1. Zachwycający dworzec w Bordeaux 2. Park Guell w Bracelonie i słynne mozaiki Gaudiego 3. Opuszczone sanatorium pod Paryżem 4. Malownicza ścieżka holownicza w Oksytanii
    wspomnienia1.Cité du vin w Bordeaux czyli raj dla fanatyków wina 2. Łuk Tryumfalny w naszym kochanym Paryżu 3. Takie i inne produkty możesz kupić w Domuz Zero Odpadów w Paryżu 4. Ulubione zachody słońca Alicji

wspomnienia

  1. “Wielki marynarz”, idelana książka na wakacje 2. Magda przed ulubionym obrazem Davida Hockney’a 3. Dunkierka zaliczona, ale wrażenia raczej mieszane 4. “W tych ramionach” czyli subiektywne spojrzenie na mężczyzn

wspomnienia

  1. Tak świętujemy pierwsze 1000 lajkow na Facebooku 2. Dbaj o zdrowie, wybierz mleko roślinne zamiast krowiego 3. Świeże owoce prosto z ogordka czyli Alicja regeneruje siły w Polsce 4. Alicja i Toby i słodki buziak

2 thoughts on “Wspomnienie sierpnia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *