Siła białej koszuli

Biała koszula to niezaprzeczalny must have damskiej garderoby. Można ją nosić do wszystkiego i jednocześnie zawsze wyglądać modnie i przede wszystkim kobieco! Większość z Nas stawia jednak w modzie na oryginalność. Osobiście, lubimy i wspieramy śmiałe pomysły od których wieje przebojowością.  

Polska marka Lucky Shirt to nasze najnowsze odkrycie. U Lucky Shirt kobieta jest silna, niezależna, potrafi walczyć o swoje prawa. Okazuje swoja kobiecość w sposób śmiały i czasem z podtekstem erotycznym. Przede wszystkim jednak, nosi białą koszulę.

W ofercie (jak na razie tylko facebookowego) sklepu znajdziecie zarówno koszule vintage wyszperane w lumpeksach jak i nowe stworzone specjalnie przez markę Lucky Shirt.

Osobliwej charyzmy nadają białej koszuli wykonane ręcznie hafty z motywem iście żeńskim. Na sam widok ma się ochotę krzyknąć: “kobiety górą! “

My jesteśmy zauroczone, a Wy?

 

 

 

 

 

 

14 thoughts on “Siła białej koszuli

  1. Ja przez lat dziesięć codziennie do pracy chodziłam w białej koszuli 🙂 I jak postanowiłam zmienić pracę, to ze zmiany pracy byłam zadowolona. Ale brakowało mi białej koszuli 🙂 Dlatego chodzę tak czy inaczej w białej koszuli, bo uwielbiam!

  2. Świetne – nigdy takich nie widziałam. Nie lubię białych koszul, nigdy ich nie lubiłam… ale chyba się przekonam. Te są takie nieszablonowe i mocno kobiece 🙂

  3. Biała koszula musi być w szafie. Dodatki jakie możemy do niej dobrać urozmaicają całą stylizacje. Do białej koszuli wszystko pasuje

  4. W szafie mam 2 białe koszule i miałam je może 2 razy na sobie. Źle się w takich czuje, mam wrażenie, że idę znowu na maturę. Pewnie gdybym musiała, to bym się zmusiła i nosiła, ale na szczęście nie muszę Przedstawione w poście koszule są ciekawe, że względu na nieszablonowy dodatek, jednak przez fakt, że są białe, nie przemawiają do mnie. Gdyby były w innym kolorze, pewnie bym już zamawiała.

  5. kocham białe koszule z ato że mogę je założyć do wszystkiego, może być casualowo, elegancko, wszystko ! uwielbiam 🙂

  6. Białe koszule są ponad czasowe! Świetne te naszywki! Kobiety górą 🙂

  7. A ja nie mam ani jednej białej koszuli. Muszę koniecznie jakąś kupić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *