Czas to pieniądz

Mówi się, że czas to pieniądz. Czy doskwiera Ci jego chroniczny brak? Naucz się efektywniej nim zarządzać z dobrym kalendarzem. I nie trać przypadkiem czasu na jego wybór. Przygotowałyśmy dla Ciebie selekcję praktycznych, estetycznych i magicznych terminarzy. A czy będą z tego pieniądze, to już Ty nam powiesz.

1. Sezonownik 2017 (wyprodukowano z miłością w Polsce ) – kalendarz dla miłośników natury. Piękne, przejrzyste wydanie, z którego zaczerpniecie porad kulinarnych i zdrowotnych.  Co miesiąc odkryjecie sekrety innej rośliny. Znajdziecie tam też sporą dawkę humoru.

rsz_sezonownik_1

rsz_sezonownik_promo6

rsz_sezonownik_promo5

2. Magical Manifesting Diary 2017 (wyprodukowano z pasją w Australii ) – to kalendarz dla osób lubiących przygody i wyzwania. Pozwoli on wyznaczyć wam cele, spisać marzenia i przede wszystkim zmotywuje do ich realizacji. Jego motto to:  “wyjdź ze strefy komfortu i zacznij przekraczać granice”. Pamiętaj, rok 2017 to rok Przygody (obowiązkowo przez duże “P”) !

rsz_2017-diary-finished-page-001

rsz_2017-diary-finished-page-012

rsz_2017-diary-finished-page-035

3. Pocket Journal Els&Nel 2017 (wyprodukowano z elegancją w Hollandii) to przede wszystkim kalendarz funkcjonalny. Wysublimowana okładka w kontraście z  minimalistycznym designem wnętrza doskonale wpisze się w gusta osób, które potrzebują konkretnie zorganizować swój czas i przede wszystkim pamiętać o wszystkich zaplanowanych spotkaniach i ważnych datach.

Pocket Journal 2017

Pocket Journal 2017

Pocket Journal 2017

4. Agenda Elcid 2017 z kolekcji Play/Book (wyprodukowano z kreatywnością we Francji ) inspirowany grami konstrukcyjnymi, ten podręczny kalendarz zawiera grafiki do kolorowania (doskonała alternatywa w poczekalni do lekarza). Zawiera on sporo miejsca na szybkie notatki.  Dla fanów papeterii będzie to wyjątkowy prezent ponieważ każda agenda jest numerowana. Ale uwaga – jest to seria limitowana.

rsz_12

rsz_14-1

rsz_25

 

 

8 thoughts on “Czas to pieniądz

  1. Dobry kalendarz to podstawa. Kupuje co roku, ale jakos nie moge trafic na ten jeden jedyny. Szkoda,ze nie widzialam wczesniej Waszego postu. Sezonownik wpadl mi w oko. Pewnie sie skusze na przyszly rok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *