Wspomnienie czerwca

Nastał czerwiec i przyszło sporo słońca. A wraz z nim życie nabrało koloru. Wokół same imprezy plenerowe, festiwale i radość z pięknej pogody. W tym miesiącu zaliczyłyśmy imprezę średniowieczną, zjazd pojazdów zabytkowych, święto lawendy i wydarzenie recyklingowe. Do tego była romantyczna wizyta w pięknie oświetlonym zamku no i wielki przedsmak wakacji czyli wypad pod namiot. A to wszystko oczywiście w naszej ukochanej Francji.  

Przed urlopem jednak postanowiłyśmy zadbać o cerę. Stąd na blogu pojawiła się propozycja domowej roboty maseczeki z bardzo popularnego ostatnio węgla aktywnego. Polecamy! 

Jak co miesiąc zaproponowałyśmy Wam również coś dla duszy. Był teatr z prześmiesznym Noomem Diawarą, było kino i muzeum, ale jednak nasze dusze skradła Anna Ostapowicz ze swoimi ilustracjami inspirowanymi Paryżem i nie tylko.  

W czerwcu było sporo relaksu, książka, natura i to ukochane słońce! Byle do wakacji!

1.  Powrót do czasów średniowiecza w  Dourdan 2. Jeden samochód, tyle szczęścia! 3.  Ach ten zapach lawendy! 4.  Tanio i ekologicznie, czyli nasze dwa ulubione słowa.
5.  Nie ma to jak wycieczki na rowerze. 6. Taki widok mogłybyśmy podziwiać codziennie, zamek w Vaux-le -Vicomte. 7. Luksus pod namiotem? Tak, to możliwe w Les Alicourts 8. Z każdego wypadu wysyłamy kartki pocztowe, oczywiście tylko za pomocą aplikacji Popcarte!

 

9.  Gdzie zjeść najlepszego gyrosa w Paryżu? Oczyww dzielnicy Le Marais 10. Obowiązkowa przerwa na kawę 11. W stylu komandosa, ale za to z nieskazitelną cerą, czyli maseczka węglowa. 12. Kawa kusi na każdym kroku…

 

13. Zachwyt nad ilustracjami Anny Ostapowicz 14. Spotkanie z utalentowaną Sylwią Dębicką 15. Na co by tu się wybrać do kina? 16. Wesoły wiewczór w teatrze La Republique

 

17. Nareszcie są! Nasze ulubione owoce 18. Natura + książka, czego chcieć więcej?  19. Zachwycające Muzeum Rodin 20. Sezon na karczochy, jupi!

3 thoughts on “Wspomnienie czerwca

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *